Paşaalanı Mah. Bandırma Cad. A - Blok Yaylada AVM No: 114 / A - 121 Karesi / Balıkesir
0266 234 0410
info@onhann.com.tr
Book Now
Resthann

Hem hotelimiz müşterilerine hem de kaliteli servis ve koşulsuz hijyen arayışıyla hotelimize dışarıdan gelen müşterilerimize hizmet veren restoranımız, hotelimiz
ziyaretçilerinin deneyimine lezzet katar. Toplamda 200 kişilik kapasitesiyle misafirlerimize A-LA-CARTE hizmet sunan restoranımızda, alışveriş merkezimizi ziyaretiniz sonrasındaki yorgunluğunuzu atabilir, iş seyahatlerinizi daha huzurlu ve rahat bir ortamda gerçekleştirebilir ya da özel toplantı ve kokteyllerinizi ayrıcalıklı bir hale getirebilirsiniz.

Resthann-Logo

Geceyi, ayrıcalıklı konaklama hizmeti sunan hotelimizde geçiren müşterilerimize ya da bol çeşitli sabah kahvaltısı için hotelimize ulaşan ziyaretçilerimize sunduğumuz Set menu şeklinde servis edilen kahvaltı, ResthannK-01 RESTORAN’da sizleri bekliyor. Güne, fırından yeni çıkmış poğaça ve ekmek çeşitlerimiz ile başlayabilir, zengin bir kahvaltı sonrası enerji ve mutluluk dolu bir gün geçirebilirsiniz.

Resthann-Logo

Usta şeflerimiz, Türk ve Dünya mutfağının en lezzetli yemeklerini damak tadınıza sunmaktadır. Özel menümüzde bulacağınız lezzetler size eşsiz bir öğle ve akşam
yemeği deneyimi sunarken, restoranımızın şehrin üzerindeki hakim manzarası lezzet deneyiminizi çok başka bir boyuta taşır. A-LA-CARTE hizmetimizden aynı anda 200 ziyaretçimiz yararlanabilmekte, dilerlerse şölen ve kokteyllerini A-LA-CARTE hizmet kalitesiyle planlayabilmektedir.

RestHannX